Vertimai raštu

Vertimas raštu yra pagrindinė mūsų paslauga, kurią siūlome savo klientams. Dirbame su specializuotais tekstais, kurie reikalauja daugiausia dėmesio ir žinių, tad tokius užsakymus atlieka mūsų specialistai, kurie turi tam tikros srities išsilavinimą, pvz: vertėjai, praktikuojantys mediciną ar turintys specializuotas techninių sričių žinias. Į specializuotus vertimus įeina: techniniai, finansiniai, teisiniai, medicininiai, rinkodaros ir internetinių svetainių. Taip pat, galime pasiūlyti ir grožinių tekstų vertimus.

Nesiūlome visų pasaulio kalbų, kadangi mums svarbiausia – garantuoti kokybišką rezultatą savo klientams, tad Translations Pilot vertėjai yra įvairių šalių gimtakalbiai. Tokiu būdu vertimas turi garantą, jog bus atliktas teisingai. Siekiame nuolat tobulėti, tad lygiagrečiai pildome ir kalbų, su kuriomis dirbame, sąrašą, kruopščiai ieškodami patikimų ir sukauptą patirtį turinčių specialistų.

Jeigu klientas pageidauja – siūlome ir redagavimo bei korektūros paslaugas. Tokiu atveju išverstą tekstą peržiūri dar keli specialistai-redaktoriai, kurie patikrina teksto gramatiką, stilistiką ir logiką.

Jeigu kliento atsiųstas dokumentas turi tam tikrą apipavidalinimą ir yra pageidautina, jog jis toks ir išliktų – siūlome maketavimo paslaugą. Tokiu atveju atsiųstas vertimo rezultatas išlaikys originalų formatą.